Becher Race 2003

2003

freeware

Becher Race 2003 je závodní simulátor, ve kterém bude vaším cílem projet všechny checkpointy a vyhrát veškeré závody v daném časovém limitu. Závody, které se otevírají postupně, jsou celkem tři (Česko, Anglie a Francie) a jedou se na stejný počet kol (tři). Okolo tohoto čísla se vůbec točí celá hra. Tři jsou totiž i protivníci, se kterými budete závodit a také vozy (Škoda Octavia RS, Honda S2000 a Toyota Supra), ze kterých si můžete jeden vybrat podle základních parametrů jako je maximální rychlost, zrychlení a objem nádrže. Asi poslední trojicí jsou lahve Becherovky, tequilly a rumu, rozmístěné po trati. Zatímco po Becherovce získáte pět vteřin k dobru, tequilla vám poslouží jako palivo a jediný rum vám uškodí, protože vám rozostří obrazovku.

Jak už samotný název hry napovídá, jedná se o účastníka čtvrtého ročníku soutěže Becherovka Game, kde se umístil v kategorii simulátorů na druhém místě.

Závodní hra Becher Race 2003 je na tom o poznání lépe, než její o tři roky starší předchůdce. Zde už totiž nenastává taková nuda a místo pouhého kroužení po trati opravdu závodím s dalšími soupeři.

Není to sice žádná sláva, auto se chová prapodivně a tratě nejsou úplně dobře navržené, ale závodit se celkem dá. Potěšila mě přítomnost Škody Octavie RS a i sbírání lahví Becherovky, tequily či rumu, jež slouží jako power-upy, je příjemným zpestřením jednotlivých závodů.

Pro: závody, Škoda Octavia RS, power-upy

Proti: chování vozů, tratě