Becher Race

2000

freeware

Becher Race od Iva Skalického (SkalSoft) a Jiřího Tužila (J-Software) je závodní simulátor, ve kterém mezi lahvemi Becherovky nezávodíte se soupeři, ale s časem. K dispozici máte červené autíčko neznámé značky a můžete si vybrat, jestli budete láhve sbírat (mód Sbírání) anebo se jim vyhýbat (mód Slalom) na okruhu, který má přibližně tvar kruhu. V obou módech musíte ujet deset kol v co nejkratším čase, přičemž v módu Sbírání se body za každou sebranou lahev přičítají a naopak v módu Slalom se body za každou sebranou lahev odečítají.

Becher Race je další z nepřeberného množství her, které byly vytvořeny speciálně pro soutěž Becherovka Game, konkrétně pro ročník 2000.

Becher Race snad ani nemá cenu hrát. Jedná se v podstatě jen o ježdění po okruhu a sbírání lahví Becherovky, případně jsem se ve druhém módu musel lahvím vyhýbat.

Ať jsem dojel v jakémkoli čase, pokaždé jsem vyhrál a šlo jen o to si daný čas vylepšit. Na to mi ale daleko lépe poslouží třeba TrackMania Nations, takže neexistuje žádný důvod, proč s Becher Race ztrácet čas.

Pro: auto jezdí

Proti: nekonečná nuda