Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Becher Arcade

2000
63
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Marťan Ten sa dohodol s kamošmi, že zaobstará fľaše Becherovky na párty. Keďže na jeho domovskej planéte nie sú obchody a Becherovky sa náhodne zjavujú na celej planéte, rozhodne sa opustiť svoj domov a vydať sa ich zozbierať.

Vašou úlohou je teda nájsť a vyzbierať všetky fľaše Becherovky a úspešne sa dostať do cieľa. Nesmiete pritom padnúť do do priekopy alebo do vody. Cestu vám sťažujú rôzne tvory (ktorých je 6 druhov) a musíte sa im vyhýbať, alebo ich zastreliť jedným zo 4 druhov zbraní (na to samozrejme potrebujete náboje, ktoré sa nachádzajú v jednotlivých leveloch).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Jakýsi zelený pavoučí mimozemšťan dostal chuť na Becherovku, a tak si ji zaletěl obstarat. Na sběr lahví se však už musí vydat hezky po svých a v tu chvíli jsem začal tohoto tvora ovládat já sám. Bohužel jsem na plošinovky levý a stále jsem padal do bezedných propastí nebo se nechal zabít od některého z nepřátel.

Měl jsem sice k dispozici čtveřici zbraní, ale munice do nich bylo málo nebo se nacházela na těžko dostupných místech. Zas tak jsem se nebavil, abych se u hry trápil moc dlouho, tak jsem se na další postup prostě vykašlal a s hraním praštil.

Pro: mimozemšťan, zbraně

Proti: na mě až moc obtížné

+8
  • PC 75
Sakra povedená plošinovka o alkoholickém mimozemšťanovi, který je ochoten pro láhev Becherovky i zemřít. Připomněla mi starou hratelnost Máriů a podobných frajerů, kdo si ještě dnes ulítává jako já na těchto klasických plošinovkách tak hrajte, doporučuji.

Po grafické stránce na freeware plošinovku nemám co vytknout, mimozemšťan je sympatický, čtyři pozadí se mi velmi líbila, snad jen ti nepřátelé nebyli nic moc. Po zvukové stránce je hra na poměry freeware taktéž povedená.

Hrou vás provází cosi jako příběh, který je v těchto bechr hrách vždy podobný. Prostě se chce někdo ožrat a tak musí schrastit co nejvíc Becherovky.

Po hratelnostní stránce nelze nic vytknout, hlavní hrdina se ovládá parádně, ve skoku umí i plachtit a má i nějaké ty zbraně, například brokovnici, bazuku, či kulomet. U kulometu mne velmi překvapila jeho účinnost, je totiž velmi slabý, zřejmě nejslabší v celé hře.

!!TIP!!
Hru si můžete upravit k obrazu svému, neboť veškerá grafika ve hře je uložena v adresáři hry ve složkách Stranky-Pics, Pozadi a Graphic. Stačí je otevřít v malování, či jiném grafickém editoru a dle vlastní fantazie si je přebarvit, překreslit, nebo je nahradit vlastními obrázky. Dají se použít i fotky, takže můžete hrát třeba proti sobě, pokud grafiku některého z nepřátel nahradíte svým obrázkem. Grafika ve hře je ve formátu gif a png.

Další co lze upravit jsou zvuky (hudba ne, ta je v jakémsi formátu S3M). Otevřete složku Sounds a tam naleznete veškeré zvuky ve formátu waw. Ty můžete nahradit svými zvuky stejného formátu.

Pro: Skvělá plošinovka, není co dodat. 11 levelů, několik zbraní a sympatický mimozemšťan. Navíc se dá hra upravit, to mám rád.

Proti: Dost vysoko nastavená obtížnost, ohnivé lebky a ledový level.

+5