Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Be a King: Golden Empire

Be a King 3: Golden Empire

09.01.2012
66
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Třetí pokračování her Be a King a Be a King 2.
Jednoduchá středověká strategie, v kvalitní kreslené 2D grafice. Cílem je vybudovat funkční město, které nese dostatek zisku a zároveň ho pomocí věží ubránit před soustavnými útoky různých příšer. Vojsko se zde nestaví, jen věže, ale lze najmout rytíře na vedlejší úkoly. V podstatě se jedná o spojení budovatelské strategie a žánru Tower Defence. Be a King 3 je podobná velmi zjednodušené verzi hry Medieval Lords: Build, Defend, Expand, ve které je také nutno dbát na vyváženost budov, které zisk dávají, s těmi, které zisk ubírají a to celé zásobovat a bránit.

Stavba budov je omezena počtem míst, na kterých lze stavět. Objekty lze za vytěžené suroviny povyšovat a zlepšovat tak jejich vlastnosti. Rychlost stavby je omezena počtem dělníků, jejichž nájem je nutné zaplatit. Budovy nesou další bonusy navíc v podobě barevných ikonek, které hráč sklízí rychlým klikáním myší.

Level končí v okamžiku, kdy hráč splní povinné úkoly, například postaví nějaké budovy, natěží určité množství surovin, dosáhne daného počtu obyvatel a podobně. Kromě toho dostává i zprávy s nepovinnými úkoly. O jejich výsledcích je hráč jen informován, sám je nehraje. Ve hře není určen časový limit, ale pokud je mapa dohrána rychle, hráč obdrží ocenění. Úspěšně dokončená mapa může znamenat zlaté ocenění, ačkoliv hra končí finanční ztrátou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.