@Sendrs (13.12.2012 21:58): Nechtěl jsem nějak narážet, že by to byl zrovna tvůj případ, ale ukazovalo by to na to... :-) Omlouvám se. Tak dál, odkud je hra (steam, krabicovka, origin)? Někde jsem četl, že by mohl být problém v diakritice jména účtu. Co nějaký nestandartní patch, mód, čeština?

@Psyx (13.12.2012 20:41): Není to tak dávno, no vlastně je, ale vzpomínám si, že třeba na Atari 800 XL/XE jsem za warez zaplatil :-D, ale i teď vím, že jsou různé individua co to prodávají a to dokonce na Aukru.
@JohnCZ (13.12.2012 21:07): A nebo má nějak zvláštně hru nainstalovanou nebo má zvláštní nastavení práv v systému. Zkus si vypnout UAC (projeví se až po restartu) a potom zkus, jestli se hra uloží - schválně. Sice by se mělo ukládat do "Dokumentů", kam by měl mít práva ukládat i user, ale za pokus nic nedáš.
Může mi někdo poradit? Mám Windows 7. Koupil jsem si BFBC2, a když hraju, tak se mi hra neuloží, takže vždycky jedu od první mise. Dík za rady
Jen pro zajímavost, jak/kdy se v multiplayeru odemčou ty "SPECACT" zbraně? Až od určité hodnosti?
:D áááháá
díky za odpovědi.
samozřejmě, že to zkouším sám v Hevy Metalu a už mi to i celkem jde.
dokonce jsem i něco přepsal v souboru, aby mi správně fungoval gamepad, ale nejsem si jist nastavením "kloboučku" tak jsem chtěl porovnat jak to řešíte vy.
každopádně díky
V BC jsem se to nenaučil a vzdal to, ale v B3 lecos ulítám jen za boha nevim jak strafovat do stran což bych dost potřeboval. Ani nevim jestli to jde.

V B3 jedu klívesnice + myš. A myš si přepnu na nízkou senzitivitu. Pak to jde v pohodě. Jinak ne.

btw: nedávno jsem zkoušel lítat s Little Bird v Armě 2 - nejde to, za boha ne...
@bartas (24.10.2012 13:03): Použij funkci "play now", nebo jak se to jmenuje, s vybranou mapou třeba Heavy Metal. V drtivé většíně případů skončíš v mapě sám. To je dobrý prostor pro ničím nerušený trénink, hraní si s ovládáním atd.

Nicméně, že bych se to nějak extra naučil, to se říct nedá:-/. Zkus se podívat, jestli nejsou nějaké tutoriály na youtube nebo netu obecně.
prosím vás, kdo je tady helikoptérový letec?
jak máte nastavený ovládání na gamepadu popřípadě klávesnici? jeden klobouček: stoupání, klesání + otáčení(yaw) a druhej klobouček: naklánění(roll) + let dopředu a dozadu?
hele mazec! co se mi pravě teď povedlo. sniper na mě udělal sebevražednej nalet s helikopterou a ve chvíli co z ní vyskočil ja do ni naskočil a vodletělll!!!:D čuměl jsem jak pero z gauče
@Clorky (08.10.2012 12:50): Singl je jen na spestření. Mě se celkem líbil u obou i když BC2 mě navíc humor. Destrukce je podle mě vymakanější v BC2. Každopádně oboje je hlavně o mulťáku.
Neříkám, že hry jsou nějak špatné oproti sobě nebo tak. Samozřejmě BF3 je propracovanějśí, lepší videosekvence, o dost lepší grafika. Ale k dokonalosti tomu chybí destrukční model a lepší taktizování. Ne prostě jdu jdu, zabiju vyhraju :D.
Navíc grafika v tomhle je taky dobrá, jen ne TAK dobrá.
moje C4 a granáty nezraňují spoluhráče že? když je friendly fire off.
docela mě někdy baví když na nějakým servru bojujeme třeba jen dva na dva nebo i dokonce jeden na jednoho. docela príma změna než vřava 32/32.
takže kdyby to měl někdo taky tak a třeba i s nějakou komunikací...
má někdo zkušenost s tím přenosem hlasu rovnou vehře?
někdy se pipojím do squadu, kde slyším hlasy
@RedDwarf_Cz (22.09.2012 13:01):diky ja vim jakože na co je jakej vibrator. jen se furt nějak nemužu rozhodnout. 4krát mi pak na blízko vadí možná ne tak jak red dot na dálku...tak se jen tak ptám co kdo používá.
stejně tak armor - čl. možná o chvilku dýl přežije
s magnum ammo zase lépe zabije hmm
ale vl se to jakože kompenzuje jeden ma mahnum druhej armor...
aha mě vždycky na vietnamu vyplašily samý levely kolem 40 a vejš. ale ted je stejne postřílím:)
u zakladní hry už bývám mezi lepšíma, ale hraju servery podle svýho levelu no
Taky bych někdy bral, aby se hrálo bez tanků...
btw.:používáte red dot nebo 4zoom?magnum ammo nebo armor?
@bartas (22.09.2012 11:03): Na Vietnam je serverů strašně málo, ale popravdě se právě víc chytáme ve Vietnamu. Jednak asi proto, že se nám Vietnam výrazně méně kouše, jak původní hra, ale řekl bych, že ho hrají spíše příležitostní hráči, protože nemívám problém být i první v žebříčku, což se mi u základního BC2 stává málokdy. V neděli večer se ale k BC2 asi nedostanu.
@JohnCZ (22.09.2012 10:51): jo jo vas tam mam johna i jacka jinak nikoho. párkrát jsem se připojil tam kde jste byli, ale tam lítali samí 50níci a byla to docela řežba. a často byl server full. Nejrači střílím na serverech podle cca mýho levelu. A párkrát jsem kouknul, že hrajete vietnam, ale tam jsem se odvážil až včéra a žadnej noob server tam neni a hraje ho míň lidí a asi to maj vychytaný což? No však já je postřílím i tak:) ale až v neděli večír ratata
battlefield je na DH mrtvej? nestřílíte? můj nick "tapir bart". dát na nejakym prazdnym serveru DH match?