Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 60
Druhý mini přídavek pro BF 2 se nese v duchu toho prvního - opět tři mapy a opět pár nových kusů techniky (ruční zbraně tentokrát ne). Prostředí bojů se přesouvá do USA a Amíkům nebude zatápět jen Čína, ale kupodivu i MEC.

V mapách nechybí typické znaky Amerického venkova – farmy, pole, dálnice… Jinak se ale nezměnilo prakticky nic.

Dojmy z misí (hráno za Čínu + MEC)

1. Operation Midnight Sun
Velmi pěkná mapa na Aljašce. Území obou stran spojují pouze dva mosty a tak je na hráči, zda se chce pouštět do bojů o základny nepřátel, anebo obsadí most, podminuje ho a zlikviduje každého, kdo se pokusí projet. Svým způsobem originální mise i na poměry celého BF.

2. Operation Harvest
Venkov plný polí a farem. Mapa vcelku průměrná a ničím zajímavá. Jednoznačně nejhorší mise přídavku.

3. Operation Road Rage
Asi nejlepší mapa, která se však v omezeném SP vůbec neodehrává na dálnici, jež je jinak pro mapu typická. Právě dálnice umožňuje vézt boje mezi několika výškovými úrovněmi, čili jde o něco, co v BF nikdy moc nefrčelo.


Armored Fury je o mnoho chudší než EF a je to celkem škoda. Hlavní tahák a důvod ke koupi mělo být asi to prostředí – no kdo by nechtěl bránit svoji vlast před Araby, že ano? Jenže i když to na průměrného tupého Američana třeba zabere, jiným lidem nemusí pár kousků techniky a USA v ohrožení stačit. Něco jiného to je dnes, když je přídavek zadarmo, ale tehdy bych do toho určitě nešel a to ani kvůli té povedené dálnici.

Pro: Nové mapy + nová technika

Proti: Chudší než EF

+4