Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlecruiser Millenium

Battlecruiser Millennium

20.11.2001
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Battlecruiser Millenium se dá charakterizovat jako simulace vesmíru. Hra obsahuje několik herních stylů. Vedle samotné simulace Battlecruiser zahrnuje i střety s jinými loděmi v kosmickém prostoru a strategické boje nad povrchy planet, které můžete svádět z FPS pohledu. Hra se vyznačuje absolutní volností pohybu, kdy si můžete opravdu dělat, co chcete.

Bojů se můžete účastnit ve více než 60 druzích válečných lodí. Jak už bylo řečeno, platí zde absolutní volnost pohybu s více než dvěma stovkami planet a měsíců v různých částech vesmíru. Můžete si vybrat z dvanácti ras a šesti profesí, včetně velitele dopravní lodi, bojového pilota, nebo různých druhů mariňáků. Na výběr máte scénáře pro putování vesmírem, kampaň, okamžitou akci a samozřejmě výcvik.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Je to nehratelné, nejen kvůli tisícům kombinací kláves, nejen kvůli tutoriálů, který vás vůbec nic nenaučí, nejen kvůli občas bugujícímu autopilotovi, který vás i přes zadání nových souřadnic bude tvrdohlavě vozit na ty staré, ale hlavně je to nehratelné kvůli naprosto debilnímu rozložení kláves na ovládání lodi, bez joysticku jsou vesmírné střety nemožné, tudíž jste odkázáni na zabugovaného autopilota a kolotoč nehratelnosti se roztáčí na novo, a ještě kvůli naprosté závislosti na autopilotu, hráč má ze hry jen špatný film. Hře se nesmí křivdit v tom že má mnoho dobrých myšlenek a bohužel nevyužitého potenciálu. Se svým křížníkem můžete například přiletet k planetě, sesstoupit do její atmosféry vyložit vojsko a bojovat na povrchu planet. Tato hra přináší zajímavý koncept, ale snaží se nejspíš až o přílliš velký záběr, který nakonec ale dopadl celkem tragicky. Za mě 45%

Pro: rozsáhlost hry, zajímavý nápad

Proti: nehratelnost, nehratelnost, nehratelnost