Je to nehratelné, nejen kvůli tisícům kombinací kláves, nejen kvůli tutoriálů, který vás vůbec nic nenaučí, nejen kvůli občas bugujícímu autopilotovi, který vás i přes zadání nových souřadnic bude tvrdohlavě vozit na ty staré, ale hlavně je to nehratelné kvůli naprosto debilnímu rozložení kláves na ovládání lodi, bez joysticku jsou vesmírné střety nemožné, tudíž jste odkázáni na zabugovaného autopilota a kolotoč nehratelnosti se roztáčí na novo, a ještě kvůli naprosté závislosti na autopilotu, hráč má ze hry jen špatný film. Hře se nesmí křivdit v tom že má mnoho dobrých myšlenek a bohužel nevyužitého potenciálu. Se svým křížníkem můžete například přiletet k planetě, sesstoupit do její atmosféry vyložit vojsko a bojovat na povrchu planet. Tato hra přináší zajímavý koncept, ale snaží se nejspíš až o přílliš velký záběr, který nakonec ale dopadl celkem tragicky. Za mě 45%

Pro: rozsáhlost hry, zajímavý nápad

Proti: nehratelnost, nehratelnost, nehratelnost