@Ringo (10.11.2020 14:22): Limit je vždy nepříjemný, ale tady není naštěstí tak přísný třeba jako v Generalech. V Titan's Legacy je v jedné misi dokonce limit 99 tahů, obvykleji 50. Já mám dohrané BI1+2 a teď nově Titan's Legacy. A ještě Incubation, ale to je už jinde. HL a trojku jsem nedal do konce.
@jvempire (10.11.2020 13:04): Akorát ten bonus neplatí ani pro tebe a to mi přijde škoda, protože toho jde takticky dobře využívat. Jestli mě něco dopalovalo, tak tahový limit, přiznám se, že jsem do konce nedohrál ani tu dvojku, mám dohrané jen History Line 1914 - 18 a Battle Isle 1. Dvojku jen nějak do dvou třetin. A někam do poloviny jsem dojel Battle Isle 3.
@jvempire (komentář): Super koment. Musím se přiznat, že ačkoliv je Battle Isle 2 pro mě královnou taktických tahových her, tak datadisk jsem nehrál, protože z principu většinou datadisky nehraji, ale asi to tady napravím. Protože jsem navíc jednou tento princip porušil a už jsem se v sérii BI do datadisku pouštěl a to u jedničky do Moon of Chromos a dojel jsem ji asi do poloviny, než jsem narazil na jednu neřešitelnou misi :-)