Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: Dark Tomorrow

Kemco •  HotGen (Xbox)
18.03.2003
20.03.2003
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Při pokusu o ukončení války gangů mezi Scarfacem a jeho protivníkem známým jako Black Mask, se komisař James W. Gordon stane obětí únosu. Jakmile se tato zpráva donese k Batmanovi, netopýří muž se neprodleně vydává do stok pod městem, aby se nepozorovaně přiblížil k léčebně Arkham Asylum, kde je komisař držen. Únos komisaře i střet s Jokerem je však pouze zástěrkou pro něco daleko temnějšího. Ra's al Ghul a jeho Liga zabijáků převzala kontrolu nad ozbrojeným satelitem a míří s ním nad Gotham City s cílem ovládnout svět.

Akční adventura na konzole Game Cube a portovaná na Xbox vám do rukou vloží postavu Batmana i s nástroji, které k tomuto komiksovému hrdinovi neodmyslitelně patří. Háky, kouřové bomby či batarang slouží proti nepřátelům, které nelze zabít, ale je možné je spoutat nebo uvést do bezvědomí. Lineární mise ve třech rozměrech, v nichž figurují i Batmanovi pomocníci Batgirl nebo Robin, doplňují animované cutscény vrcholící jedním ze tří možných zakončení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.