@Artran (31.01.2022 10:56): To jsem ani nevěděl, že má Krteček hru :).

Já nejsem řezník od přírody, jen je mi prostě líto, jak málo by stačilo, aby z toho byla dobrá hra. Jelikož překážky jsou náhodně generované, ono by třeba stačilo tu Barbínu převléct, trochu změnit pozadí, et voilà, nový level. A cílovka by byla nadšená. Stačilo jen chtít.
@90210 (21.02.2013 12:54): navic odflakly - paradoxne nejtezsi misi je hned ta prvni, protoze ta auta jsou hodne velka a blbe se jimi klickuje. Navic se neda uplne zastavit, takze kdyz vedle sebe jedou dve, tak uz se tam nevejdete. Spis me stve, jak to odflakli - ve treti misi chybi jedna nebo dokonce obe mezihry se sminkami a hadrami, navic dostat game over obrazovku pri uspesnem dokonceni hry je taky docela oser.

Dle meho maji i petilete holcicky posedle barbinami pravo na pc hry, navic pritelkyni se to libilo i ted, i kdyz uz zdaleka nepatri do cilove skupiny:) Ale stezovala si, jak je to kratke...
Ve Score tomu kdysi dal Petr Bulir 4%, skoda ze nejdou dat i tady.

S rozmachem abandonie jsem si to musel stahnout a vyzkouset, dohrano asi za 5 minut. Je to fakt kinderware jak vysitej, cilovka jsou maly holky zhruba do sedmi let.