Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ayrton Senna's Super Monaco GP II

Airuton Sena Sūpā Monako GP Tsū

srpen 1992
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Formulová závodní hra a pokračování Super Monaco GP. Hra je držitelem licence Ayrtona Senny a sám slavný závodník nejenže ve hře vystupuje, ale podílel se na vývoji jako externí poradce.

Vývojáři do hry implementovali 19 závodních okruhů, mezi nimiž jsou tři tratě v režimu Senna GP. Vybrat si můžete mezi trojicí obtížnostních stupňů v herním módu Volný trénink, již zmíněného Senna GP a Mistrovství světa. V šampionátu můžete volit mezi začátečníkem a mistrem volantu, přičemž mistrovské závody jsou vypsány na šest kol na patnácti světových okruzích. Před závodem je možné provést několik úprav na vašem voze, a na samotný startovní rošt se spolu s patnácti soupeři ovládanými počítačem postavíte až po závodní kvalifikaci.

Ve verzi na konzole Sega Mega Drive je kamera při závodech umístěna v kokpitu formule, na ostatních konzolích nahlížíte na okruh s kamerou za chvostem závodního vozu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.