Aviary Attorney

adventura > vizuální román *
22.12.2015 PC
Aviary Attorney je hrou, která si největší míru inspirace bere v populární handheldové sérii Ace Attorney. Koncept vychází z obhajoby obžalovaných při soudu a řešení jejich obhajoby tak, abyste dosáhli svého a bránili spravedlnost, viníky dostali do vězení, a naopak, ty bezúhonné ubránili před žalobci. Celá hra je zasazena do stylu 19. století, což podtrhuje unikátní styl kresby a hudba z pera Camille Saint-Saënse.

Paříž roku 1848, a vy, sokol Monsieur Jayjay Falcon, jste jedním z těchto obránců čestných, ovšem v dobách, kdy je město zaplaveno zločiny všeho druhu a schyluje se k revoluci, je zvláště potřeba rozeznat intriky a jiné lstivé záměry ostatních ptáků a jiných zvířat. Nápomocný vám však bude učeň Sparrowson, jehož nezkušené, ale o to překvapivější závěry jistě využijete.

Maximus: Uvidím po dohrání, ale třeba to bude dost jako visual novel. Ty jsem nikdy nehrál, nemám s nima zkušenosti.