@zxretrosoft (17.09.2017 13:04): Dobře, dobře, jen přitvrď ;).
Tenkrát se přece jenom hrálo dost her jen proto, protože nic jiného nebylo, takže často spíš ze zvědavosti, než ze zábavy. Dobrý příklad je dle mého Wolf 3D, kterého tenkrát hráli všichni, ale nikdo z toho na hubu nepadal. Pak přišel Doom, který se hraje dodnes a Wolf tak byl ze dne na den doslova zapomenut.
@mvp23 (17.09.2017 12:26): Děkuju! :) No, ano, je to pravda, taky jsem nad tím přemýšlel, ale hodnotím to vždy prizmatem té platformy nebo té doby. Těžko porovnávat napříč časem. Zatím spíš jdu po klasice, která na mě udělala největší dojem v dětství a nějakým způsobem si těch 100% zaslouží. Určitě časem přitvrdím ;-)
@mvp23 (17.09.2017 12:26): Atomix je fakt dobrá hra, s dobre navrhnutými úrovňami náročnými na rozmýšľanie. U mňa ju prekonáva snáď iba Lasermania alebo Robo pre Atari 800, pretože nemali časový limit, ktorý mi pri logických hrách naozaj prekáža.
@zxretrosoft (komentář): Čau zxretrosofte! Tvé komentáře nejsou vůbec špatné, navíc se jedná o takové osvěžení v rámci starých a ne tolik známých her, ale asi by nebylo na škodu trochu přitvrdit v hodnocení, ne? Při vší úctě pochybuji, že se jedná o tituly, co si zaslouží 90-100%.