@marwel (08.02.2019 11:34): Taky to tak mám poslední dobou. 2 týdny marodím a nechodím do práce a těšil jsem se jak budu hrát, ale nějak nemožu dostat chuť hrát. Jediné co hraju je Hitman 2 a to po malých dávkách.
@Paul (08.02.2019 10:03): Ani presne nevim, v podstate hned po te pribehove pasazi po tom, co potkate matku. Jak jsme se tu bavili o tech namornich bitvach, tak jsem se ke hre vratil, ty bitvy dal, splnil par dalsich ukolu a tam jsem toho nechal. Rozehral jsem neco tuhle a tamhle a uz se k tomu nevratil.

Co jsem prestal hrat? No tak v posledni dobe Mass Effect Andromeda a take Ori and the Blind Forest, coz me docela mrzi, takze to jeste zkusim, snad me to zase chytne. Pak jeste GTA4, Shadow of the Tomb Raider, Middle-earth Shadow of Mordor, Mortal Kombat X, Assassin's Creed 4, Walking Dead Series 1... To jen co si tak vybavim. Je toho dost. :)
@CrocoRay (07.02.2019 18:43): Take jsem si rikal, ze to dohraji ale nakonec jsem to par dni zpatky odinstaloval. Nejak se mi do togo uz nechtelo ale hlavne po nejakym mesici co jsem hru vubec nezapl uz jsem se do toho nemohl vubec dostat. Musim rict ze po tom, co jsem upgradoval PC a muzu si tak zahrat cokoliv jsem "vzdal" az prekvapive hodne her. A jak se znam tak hry, ve kterych jsem stravil vic jak par hodin uz nebudu mit chut znovu rozehravat. Pokracovat tam, kde jsem skoncil take nepripada v uvahu viz. zkusenost s Odyssey.
@CrocoRay (06.02.2019 11:11): Prolezlé mám všechno. Ono to jde docela rychle, když na to jdeš systematicky a v soubojích používáš ty nejvíce OP schopnosti (člověku nic jiného ani nezbývá, když ho souboje začnou nudit).
97 hodin, 99%, lvl 62

To jedno procento je kousek území někdy vlevo dolu od Sparty, který jsem si chtěl nechat po dohrání hlavní linie a samozřejmě už jsem pak nějak ztratil motivaci to hrát, když jsem měl příběh dohraný.
@Vynex (07.02.2019 17:18): Já bych bral něco v moderní době. Ale ještě před těmi novými Asasíny jsem si vždy říkal, jestli dají něco do dávnější minulosti než první díl a stalo se. Taky jsem ještě chtěl nějaké větší potvory a taky se stalo.

Jinak teď kolem těch 50 hodin už mi ale taky dochází síly a nějak se do hraní tak moc nehrnu. Možná je to tím, že se mi do hraní celkově moc nechce a možná jen tím, že jsem u toho strávil moc času a už mě to tolik nebaví, jak jedu několik hodin na jeden level. Ale nějak to dohraji, jen už to půjde pomaleji.
@Vynex (07.02.2019 15:30): Chápu tě. Ono se snažili vyhovět hráčům, kteří chtěli změnu, ale to neznamená, že se museli trefit do noty každému a třeba tebe tohle odrazuje. Já dokázal přistoupit i na tu změnu a docela mě to chytlo, ale je fakt, že tohle už je taková kopírka Origins a další díly asi půjdou ve stejném vzoru. Prostě klasický postup Asasínů - s každým dílem něco nového, ale jinak v jádru pořád to samé.
@CrocoRay (06.02.2019 18:49): Máš pravdu, je to asi fakt tím že je ta hra obří. Třeba u RDR 2 nebo Witchera 3 mě to nevadilo, protože to bylo něco nového, ale tohle je prostě hodně podobné jako Origins jen prostě jiné zasazeni, postavy a příběh. Mě právě ti Assassini bavili nejvíc před Origins, kdy ta hra nebyla tak velká a nemusel jsem expit abych měl určitý LVL na příběhovou misi a tak. Určitě neříkám že je tohle špatná hra, ale už to asi není série pro mě.
@Vynex (06.02.2019 16:49): V tom případě bych to asi nechal tak, protože ta hra zabere fakt spoustu času, jak jsme se teď bavili. Ono leda, že bys tomu nějak přišel na chuť a změnil celkově postoj na ten "nový" styl Asasína, ale celkově ta hra bude furt stejná až na to, že odemkneš pár chvatů, pár dalších možností a herních mechanik, ale nic po čem by člověk musel radikálně změnit postoj ke hře.

I když je fakt, že ty jsi na úplném začátku a to se ta hra ani nerozjela a já třeba nadával na bojový systém a časem jsem si na to zvykl a líbí se mi.
Hrál jsem to cca od 13:30 až do teď a musím přiznat že mě to vůbec nechytlo. Neříkám že je to špatná hra to vůbec, ale nemám náladu hrát dál. Celkově vzato tenhle "nový" styl Assasina co je od Origins mě moc nesedl.
@Vynex (06.02.2019 11:40): To ti každý řekne postavu, za kterou hrál :-)) Já hraji za Alexia a hraji prostě za chlapa. Ale jinak je to prostě charakter jako charakter a jde o to, který ti tak vzhledově přijde lepší. Nikdo to tady nedokáže porovnat nebo ti "objektivně" poradit.
@Vynex (06.02.2019 11:40): Kassandra je canon character, ale já se tím nedala omezovat a zvolila jsem Alexia, protože hrávám radši za chlapa. Ergo si prostě vyber na koho se ti bude během x hodin hraní koukat líp.
Tak koupeno a dneska se na to vrhnu. Doporučujete hrát za tu ženskou nebo chlapa ?
@Blackhand47 (06.02.2019 09:48): 88 hodin jenom a 100%? Ale tak to se asi nezapočítává úplně všechno a nějaké kempy jsi neprozkoumal nebo každý kout na mapě, ne?
90 hodin je jako hodně dlouhá doba, ale na 100% a prozkoumání úplně kdejaké ptákoviny tady mi to přijde málo, když já mám 45 hodin a půl hry teprve. Jinak mi to též píše 68% splněno, ale řekl bych, že mám tak půlku.

A kultisty jsi dal všechny?

@M.a.t.t. (06.02.2019 09:30): Zase tak pomalé nebyly, když už to máš dohrané a ta hra je poměrně dlouhá :-) Ale taky 100% jak Blackhand?
To je nejdelší AC hra. Jak jste to sakra dohráli? Já mám herní dobu 45 hodin, level mám 38 a pořád jsem někde v půlce hry a dost lokací mám neprozkoumaných. Bych tipl, že to budu mít dohrané tak u 70 hodin.

Kolik jste u toho strávili? Level jsem měli maximální 50ku? A co vedlejšáky a kultisti? Jak jste si tam vedli? Já se snažím drtit všechny kultisty a přijde mi, že bez vedlejšáků asi ani není možné všechny porazit, tak teď nevím, či je to součástí dohrání nebo nemusí být všichni složení.
Ten nemesis systém zkopírovaný ze Shadow of Mordor mě štve. Doufal jsem, že už to v žádné jiné hře neuvidím a stejně to tu je. Ono by to bylo originální a zábavné, kdyby to nebylo udělané tak retardovaně, že zabijete žoldáka a za chvíli ho nahradí jiný. A pak když uděláte někde bordel a nevyjde vám stealht, tak přiběhne banda kokotů s vyšší úrovní a natrhnou vám prdel. Moc zábavné mi to nepřijde.

Ale jinak mě to za těch 8 hodin docela baví a graficky je to díky zeleně i takové hezčí než Origins. Ono mě ostatně bavil každý díl něčím a i tohle má své věci, kterými mě motivuje k hraní.

A co jsem rozkliknul jinak nějaké ty vaše spoilery, tak čekám, že tam někde bude fantasmagorický moment, který se bude opět blbě chápat :-)
Vtipně to s tím protagonistou zahráli. Takže když se jim bude chtít, tak můžou s Kass či Alexiem udělat milion dalších AC her odehrávajících se kdekoliv na zemi a bude to dávat smysl.
Fair enough, Kassandra je snad první Ubi protagonistka od Ezia co má nějaký charisma.
@Paul (24.01.2019 12:29): Pretože sa im to hodí v rámci rozprávania príbehu. Tiež som sa dostal k inkriminovanému momentu a tiež som skúšal nonlethal a zamrzelo ma, že to nešlo. Ale tak čo už. No ako som zistil, v mojom priechode by zomrel tak či tak, pretože som vo vedľajšom queste oslobodil istého rebela, ktorý by ho dodatočne otrávil :).
@M.a.t.t. (24.01.2019 11:06): je fakt, že kdyby vyšel dřív, třeba 2014, měl bych problém se rozhodnout jestli je lepší (horší) Odyssey nebo Inquisition :)

Dobrej write-up, tyhle questy
The best quests go off the beaten path and have you do things like improvise a war song, tell a group of kids the legend of Percicles, or fight a fake tourist-trap Minotaur after you’ve already killed the real Minotaur. Heck, there’s even a questline that’s basically a battle royale mode!

a pár dalších dobrý.

Ta část s mykonosem přesná, taky mě iritovalo že ho musím zabít, ubi..
@montana (24.01.2019 10:26): Je to tak. A všechny questy maj jeden z pár templatů. A všechny jeskyně maj jeden ze tří layoutů. A všechny vojenský tábory...a města..a....

@M.a.t.t. (24.01.2019 10:31): RDR2 ten kontrast prohlubuje, ale Odyssey je dost pozadu i za tím tři roky starým Witcherem, který se snaží kopírovat.

Ale jinak mě to furt baví, ne že ne - hlavně díky Kassandře. A občas se tedy vyskytne slušnější quest (třeba včera to vyšetřování na thassosu).
@Paul (23.01.2019 09:33): Já už úplně teču z toho, když za někým pro něco přijdu a on "Dobře, ALE nejdřív udělej pro mě to a to". Takhle je napsanej snad každej druhej quest. Po tak dlouhé pauze v RDR2 je návrat k ACO fakt utrpení. Ta hra za dva měsíce zestárla o dva roky :)
@marwel (14.01.2019 14:58): K tomu hraniu za Kassandru... tiež som si ju zvolil, ale nedávno som narazil na staršiu informáciu, ktorá vraj veľmi prekvapila samotný Ubisoft, no ono to pritom v zásade dáva zmysel. Väčšina hráčov tradičných hier sú totiž stále muži a asi je im skrátka príjemnejšie hrať za mužskú postavu (inak je Kassandra samozrejme lepšia :) ).
@Paul (14.01.2019 11:44): Ne, to byl jen takovy vtip. Alexios mi je krajne nesympaticky resp. jeho dabing, takze hraji za Kassandru.

Co se tyce fotek jsem az prehnany perfekcionista, takze mam tri fotky v Origins, z toho dve, kde jsem fotil bug ve hre a zadnou v Odyssey - obcas ten mod nahodim, ale nikdy se mi nepodari zabrat danou scenu tak, aby se mi to libilo.