Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Asphalt: Urban GT 2

Asphalt 2

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.11.2005 J2ME
Vývojáři:
Gameloft
Druhý díl arkádového závodění ze série Asphalt přináší vesměs pouze lehké změny obsahu a původní hratelnost ponechává bezezměn. Stejně jako v prvním díle tak jde o nelegální závody, kde se krom dosaženého umístění hodnotí také váš styl jízdy. Čím agresivnější, tím lepší pro vás a vaši peněženku.

Projet se nyní můžete v několika licencovaných vozech různých značek a to po celém světě na osmi tratích, zahrnujících třeba Londýn, Miami nebo Hong Kong. Jednotlivé vozy lze také upravovat a to nejen co se jejich jízdních vlastností týče, ale také po vizuální stránce. Poprvé v sérii jsou k dispozici také motorky, ovšem styl závodění se s nimi příliš nemění. Na tratích jsou opět rozmístěny boosty, dolary nebo policejní radary zachycující vaši rychlost, což samozřejmě vyústí v honičky s policií. Výrazným prvkem je účast dívek ze skupiny Pussycat Dolls, které můžete vidět při ukončení závodu nebo na načítacích obrazovkách. Úvodní znělka je pak licencovaná skladba Lift Me Up od Moby, což bylo u J2ME her poměrně nezvyklé.

Svých verzí se dočkaly i handheldy N-Gage, Nintendo DS a PlayStation Portable.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.