Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Asphalt: Urban GT

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
02.12.2004 J2ME
Vývojáři:
Gameloft
Java verze původně handheldové hry pro N-Gage a Nintendo DS, která započala dlouholetou sérii arkádového závodění napříč platformami. Tentokrát však v plně 2D podobě pro potřeby výkonu tehdejších mobilních telefonů. Na obsahu je samozřejmě verze značně ochuzena, nicméně část obsahu byla jednoduše přepracována a zachována.

Hratelností však stále jde o zběsilou závodní arkádu sledující pouliční závodění s exotickými supersporty. Těch je na výběr celkem devět, přičemž všechny jsou totožné s větší verzí hry. Tratě však sdílí pouhé dvě a zbylých šest je exkluzivních pro Java verzi. Mimo New York a Paříž se tak podíváte třeba i do Vladivostoku nebo na Sicílii. Na tratích jsou pak rozmístěny dolary, které zvyšují vaši vydělanou částku, potřebnou k odemčení nových vozidel a k celkovému postupu hrou.

Krom klasického závodu se sedmi oponenty se lze utkat i v závodech jeden na jednoho a sázet se o peníze. Během hry vám však nedělají starosti jen další závodníci, nýbrž také policie, která často nasazuje i vrtulníky. Rychlejší a stylovější jízda plná driftování a bourání do protivníků celý průběh závodu značně ulehčí, neboť díky ní získáváte použitelné nitro ke zrychlení a samozřejmě také peněžní odměnu.


Poslední diskuzní příspěvek

Existuje v javě 3D verze. Vypadala jako ta na DS: https://www.youtube.com/watch?v=3AAeOoqj4f0

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.