Do hry dorazily zbylé francouzské tanky, které jsou součástí technologického stromu nového dealera. Mimo jiné v něm najdete nejen legendární stroje, jako je AMX 50 či AMX 30, ale i několik verzí tanků současné francouzské armády, tedy stroje Leclerc.

Osobně jsem zatím u sedmičkového Leclerc Prototype a musím říci, že je to nad míru zábavný tank. Pokud vás zajímá, můžete mrknout na včerejší stream, kde jsem s ním jezdil, a na dalším streamu v tom určitě budu pokračovat ;-)

Kdyby někdo chtěl, tak tady je jeden kódík: JINGLESJAN2018
Obsahuje tři dny prémiového účtu, zlatou bednu a prémiové vozidlo 3. tieru LAV-150 90 (kolové TD).
Takže Armored Warfare počínaje dneškem spustilo Globální server. Ten propojuje všechny regiony a hráče v nich, takže je konec dlouhým čekacím frontám na bitvu. Uvidíme, jak to bude fungovat do budoucna, ale hru by to mohlo udělat mnohem hratelnější a třeba ji i do jisté míry oživit ;-)
@paver (24.06.2018 19:46): Pravda markatnější to bylo u tanků. Ale co si tak vzpomínám, tak v té době byly strašně OP například Jaky oproti snad všemu ostatnímu.
Ale jak říkám už je to doba, tak mňa zajímá jak je tomu včil.
@Najlvin (24.06.2018 10:35): Ano mám na mysli WT letadla. Když jsem s tím končil, tak mňa neuvěřitelně vytáčelo, že sověti měly i na nižších tieroch letadla, které prostě neodpovídala ostatním národům jak časově, tak i kvalitou. Zkrátka jim strašně nadržovali.
@davidjaho (23.06.2018 20:58): Jaká letadla máš na mysli? WT nebo WoWp? WT nehraji, ale předpokládám, žetam problém žádný není. Co se WoWp týče, tak to je takovoá hloupoučká arkáda, která mě celkem bavila. Jenže ji hraje strašně málo lidí, takže většinou je v bitvě tak po třech hráčích na každé straně a zbytek jsou jen samí boti.
Jako WoT jsem hrával hodně od bety 2011 zhruba do 2013. Pak jsem přešel na WT a letadélka. Hrával jsem pak i chvílu tanky, ale ty mi tolik nepřirostly k srdci. Pak jsem i WT necal po několika balanc rozbíjejících updatech někdy v 2016.
No a včil sem cosi po delší době dostal chuť zase něco podobného zahrát. :-)
Mimochodem když už sem to načnul, hraje někdo letadla. Jaké jsou v současném stavu?
@davidjaho (20.06.2018 22:01): Když pomineš nějaké ruchy ohledně vztahu komunita vs. WG, které tě jako člověka, co o tom doteď ani netušil stejně nemusí trápit a zajímat, tak se WoT dá. Případně si vyzkoušej WoT i WT, protože každá ta hra má úplně jiný přístup a hraj co ti sedne víc.

AW je mrtvola, to už tady padlo.
AW je prakticky mrtvá hra, na EU serveru se to nevyplatí hrát. WoT ani nezapínej - to je hra, kde vývojáři lidem serou na hlavy a ještě si za to nechají platit. WT nevím, nehraji. WG mi tanky tak znechutilo, že už nemám chuť ani na jednu z těch her :-/
Hraje ještě někdo? A pokud ano, mohl by porovnat s World of Tanks. Přemýšlím, že bych do jedné z nich naskočil.
Hraje to někdo? Dostal jsem T.72 ICE Premium Tank + 14 dní premium chce to někdo?
Trochu jsem to zkoušel v létě. Nebylo to špatný, ale hrát to nějak kvalitně by zabralo moc času, víc než chci jediné hře dát.
Tak dosavadní dojmy velmi dobré. Největším trnem oku je optimalizace, nebo spíše její absence. Údajně v tomto stádiu nechtějí hru nijak více optimalizovat, protože se s ní tak lépe pracuje a prioritou je, aby hra byla hratelná na slabších strojích. Výjimkou jsou některé konkrétní mapy, kde je výkon katastrofální (20FPS na GTX970), ty budou vyladěny dříve. Vydání finální verze není v dohledné době, řádově se bude jednat ještě o měsíce bety.
Pokud někdo hodláte 8.10. hrát, doporučuji si hru dopředu stáhnout. Rychlosti jsou hodně různé a po zpřístupnění hry všem se dá čekat zpomalení.