Nedalo mi to, za těch pár korun jsem to teď o Vánocích koupila, to bude ještě hodně zajímavé...
Titulky sice nemám, ale soubory dabingu se nacházejí už v samotném Arrowheadu... Ale teď by mě o to víc zajímali autoři tohoto skvostu, protože něco tak děsivého jsem ve hrách snad ani neslyšela, a to jsem slyšela spoustu věcí. Respektive v profi sféře, kam by měla Bohemka pochopitelně cílit. Rozdíl mezi původním OFP a dabingem Resistance je oproti A2 a A2:AČR najednou úplné nic. Fakt by mě zajímalo, jak tohle proboha vzniklo, pořád se z toho vzpamatovávám...
@Rapier (04.11.2023 21:19): Ach tak. Zkoumala jsem právě manuál k Arrowheadu, které potřebné informace nepřekvapivě neobsahuje, ale DLC nevlastním. Ze základní hry si právě pamatuju, že byly credits i v menu, ale takhle bych se u Arrowheadu bála, že to budou zase jen ty původní Arrowhead. Konec kampaně a titulky jsem na YT nedopátrala, tak se trochu bojím, aby tam vůbec něco bylo... Hlavně se obávám, že to nedohraju, takže se stejně nic nedozvím :D Ale díky.
@Brasikona (04.11.2023 17:02): Arma 2 je DLC pro Arma 2: Operation Arrowhead, nicméně do hry se dostaneš skrz jakéhokoliv zástupce Arma 2.

V samotné hře je single player kampaň Stříbrný lev a velitelem není nikdo jiný než oblíbený četař Kouba z Copak je to za vojáka. Nehrál jsem, takže netuším zdali na konci jsou závěrečné titulky ale tipl bych si, že ano. :)
@Rapier (09.12.2019 12:48): Armáda ČR se tedy spouští skrze Operation Arrowhead, chápu to dobře? Doufala jsem, že by mohlo mít DLC samostatné závěrečné titulky, ale předpokládám tedy, že v takovém případě nic takového nehrozí... Chjo.
Aha tak už vím co jsem dělal špatně. Fígl je v tom, že Arma II Operation Arrowhed pod který spadá DLC Armáda ČR se musí instalovat tak, že se Steam spustí Run as Administrator a pak to funguje, DLC se překopíruje a aktivuje při spuštění Arma II OA.

EDIT: přesněji řečeno. Arma II a Arma II Operation Arrowhed se mohou nainstalovat na Steam běžným způsobem ale před prvním spuštěním Arma II Operation Arrowhed je nutné shodit Steam a spustit jej znovu pod Administrátorským účtem, jinak se DLC Armáda ČR nepřekopíruje a neaktivuje bez ohledu na platný licenční klíč.
Vzhledem k tomu, že jsem si nejdřív koupil krabicovou verzi Army X (před AČR) a potom dokoupil AČR na Steamu, byl to trochu porod sladit. Pak jsem nakoupil ještě asi 4 Steam full Army se všemi addony, kterými to přeinstaloval u sebe a dal i synkům.

Takže akorát mi z toho v hlavě zůstalo, že AČR tam někde při startu pořád vyskakoval a otravoval, ale nakonec se na všech počítadlech nějak nainstaloval. To dáš :)
Před chvíli jsem to vyřešil. Už mám DLC plně dostupné. Musel jsem Arma II kompletně odebrat a pak znovu nainstalovat a hlavně u spuštění AČR z store steamu vybrat klíč pro AČR, pak se DLC stáhlo a spustilo ok.