Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Arctic Fox

Dynamix •  ComTec (AmstCPC) •  The Zen Room (Spectrum)
říjen 1986
1986
únor 1986
červen 1987
srpen 1988
1989
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V roku 2005 se mimozemšťané zmocnili Antarktidy a začali odtud Zemi postupně odčerpávat vzduch. Kde přesně se nachází jejich základna, stále nikdo neví, neboť zmrzlý kontinent se hemží nepřátelskou technikou, a tak nepřichází pozemní ani letecký průzkum v úvahu. Protiakce je nezbytná, nikdo po vás však nechce, abyste zničili komunikační antény nepřítele jako pěšák. Na svou misi proti mnohonásobné přesile vyrážíte pohodlně usazeni v tanku, který zvládne zrychlit z nuly na 100 mil za hodinu během čtyř sekund, což není na 37 tunový stroj vůbec špatné!

Arctic Fox je duchovním nástupcem Stellar 7 (1983) a předcházel Nova 9: Return of Gir Draxon (1991), se kterými tvoří volnou trilogii, rozvíjející koncept hratelnosti představený poprvé v Battlezone z roku 1980. Jezdíte po bojišti, vyhledáváte a tříštíte nepřátelskou techniku. Jste k tomu vybaveni 150 mm kanónem, odpalovačem naváděných střel, dvojicí vrhačů min na zádi a také radarem s GPS systémem. Váš tank je schopen výskoku, často jediného proveditelného úhybu před nepřátelským projektilem, i kamufláže ve sněhu, umožňující klást léčky nepříteli.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.