Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anno: Create a New World

Dawn of Discovery

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.06.2009 WiiDS
Vývojáři:
Keen Games
Rok 1404 je pro zemi krále Jiřího tím nejhorším za několik posledních desítek let. Sucho a hladomor devastují krajinu i dříve spokojené obyvatele. Král posílá své dva syny, aby prozkoumali nová území a vybrali oblasti, které by zabezpečily dostatek potravy pro lidi i dobytek. Mírumilovný králův syn William míří na jih, kde objevuje orientální kulturu a spřátelí s místními obyvateli. Ti mu svěří nové technologie a tajemství, s nimiž se vrací zpět k otci a obě země žijí v míru do doby, než vládu nad Orientem převezme sultánova sestra. Její vojska se nyní chystají zaútočit na zemi krále Jiřího.

V pořadí druhý zářez na handheldy DS patřící do série strategií Anno a první v historii, který vyšel na konzole Wii. Hra samotná vychází z PC verze Anno 1404, disponuje však odlišným příběhem a je přizpůsobena konzolím, pro které je určena. DS varianta je ovládána téměř výhradně pomocí pera a dotykové obrazovky, na Wii je ovládání upraveno pro nunchuck s podporou hlasových příkazů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.