Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anarchy Online

27.06.2001
56
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Tato sci-fi MMORPG se odehrává ve vzdálené budocnosti na planetě Rubi-Ka. Základem příběhu, a potažmo PvP bojů, je souboj dvou frakcí o nadvládu nad planetou. Hráč si může na začátku vybrat, ke které straně se přidá, nebo se může přidat ke třetí (neutrální) straně.

Na Rubi-Ka nejsou přítomny klasické rasy jako elfové nebo trpaslíci, hráč si volí jednu ze specializovaných genetických "odrůd" člověka.

Zkušenosti se ve hře získávají tradiční cestou likvidací nepřátelských životních forem, popřípadě plněním questů.

Anarchy Online je v základní verzi bez datadisků dostupná zcela zdarma, bez nutnosti kupovat klienta nebo platit měsíční poplatky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Vstoupením na Rubikovu planetu ve mně ještě sálal plamínek nadšení: hraju online MMORPG! Po výběru postavy jsem byl vhozen na malý ostrůvek s dalšími nováčky, a že jich tam bylo hafo. Anarchy Online byl mojí první MMORPG hrou, jelikož byl úplně zdarma a za měsíční poplatky ja hrát nerad. Chodil jsem po ostrůvku hledaje přístřeší a dobrého slova, ale kde nic tunic. "Zabíjej potvůrky!", křičel na mě jeden z přítomných, kterého jsem se zeptal: cože mám tady jako dělat. Zabíjím divočáky, xpa (zkušenosti) rostou a má postava leveluje. Od jisté úrovné už můžu opustit nudný ostrůvek plný blbečků (mezi které jsem předtím patřil) a to už jsem se těšil na chvíli, kdy hra opravdu začne. Mám na výběr místo A nebo B, volím A. Po chvilce hraní (to už to hraju dvě hodiny?!) zjišťuju, že na bioimplantáty nemám předměty, ani peníze a xpy už vůbec ne. Pokouším se hrát nejlépe jak to jen jde, ale spíš bloudím a z původně atraktivní hry se pomalu vyklubává prázdná offlinovka. Potřeba si vylevelovat postavičku mě znavuje a ta pravá zábava nikde. Ale pořád hraju - nejsem už na té hře závislej? Přemýšlím v koutě dávaje si ledovou limonádu. Uninstall!

Pro: zdarma!, MMORPG!

Proti: postavička potřebuje trénink vs já se chci bavit