American Chopper

23.11.2004
03.12.2004
22.12.2004

American Chopper je hra vytvořená na motivy seriálu stanice Discovery TV. V něm motorkáři z rodiny Teutulových v časovém presu "staví motocykly". Na rozdíl od seriálu však na sestavování vehiklu není kladen takový důraz. Sestavování je primitivní, důraz je kladen hlavně na jízdu na chopperu. Coby nováček ve společnosti American Chopper ukážete, že jste pravý motorkář. To vše v 10 kapitolách, odehrávajících se napříč Spojenými Státy (namátkou Jižní Dakota, New York, Florida). Mezi úkoly vám zadané, kromě závodů samozřejmě, bude patřit dovážení motorek do tajných garáží nebo vyhýbání se cizím gangům. Dojde ale i na fotbal na motorkách.

Hra byla kritizována zejména pro stereotypnost a nízkou kvalitu videosekvencí. Hra pokračuje titulem American Chopper 2: Full Throttle.

Pozor, jen pro vážné milovníky chopperů. Já je mám trochu rád, třeba ve sérii GTA když můžu, tak je vezmu. Toto je opravdu ale hardcore, protože tu jde jen o ně. Ovšem jen pokud dokážete přetrpět hrozný model jízdy a nekonečnou nudu která ze hry čiší. Toto asi nemohlo dopadnout dobře.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
KDY (poprvé) -------- 2007