Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena: Reloaded

06.07.2012
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena: Reloaded je multiplayerovou FPS akcí ze sci-fi prostředí. Hra je osmou hrou v sérii her s názvem Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2011. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball, Team Core Assault a Cattle Prod. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

Po mnoha letech vypadl z názvu hry letopočet a ačkoliv nová verze (7.60) byla vydána teprve po šesti měsících od vydání verze předchozí zahrnovala docela slušnou řádku změn. Předně se znovu objevil nový obsah v podobě 12 nových map, dvou marťanských postav a po dlouhé době úplně nové zbraně (Minderaser). Ale i z funkčního hlediska se objevilo několik změn. Nově se dají rozstřílet všechny dveře, stejně tak naváděné rakety. Ve chvíli, kdy soupeř ukradne vlajku se spustí “adrenalinová” hudba, což varuje bránící tým. Bylo vylepšeno přepínání resp. výběr zbraní. Ovládání nyní umožňuje uskakování vpřed i vzad. Uskakování bylo vůbec celkově přepracováno. A samozřejmě došlo na hromadu úprav technického rázu.

V únoru 2013 pak byla vydána nová verze s názvem Mercury Edition, nicméně vzhledem k tomu, že z obsahového hlediska nic nového vlastně nepřinesla a interně je označována jako verze 7.65, lze ji považovat spíše za update než za samostatnou verzi hry. Změny se týkaly hlavně technického rázu a grafických efektů. Z obsahového hlediska lze zmínit snad jen nové modely brnění, zrychlené přepínaní zbraní a úprava “ghost” módu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.