Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2011

16.12.2011
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2011 je multiplayerovou FPS akcí ze sci-fi prostředí. Hra je sedmou v sérii her s názvem Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2010. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball, Team Core Assault a Cattle Prod. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

Oproti prvním verzím série Alien Arena byl vývoj hry v posledních letech orientován hlavně na technickou a grafickou stránku. Největší obsahovou novinkou tak jsou dvě nové mapy, předělávka jedné starší a úprava grafické podoby postav. V módu All Out Assault byla ve vozidlech původní palubní deska nahrazena HUD. U několika map se objevila nová hudba a z technického hlediska je asi nejzajímavější implementace ragdoll fyziky.

Po vydání verze 2011 vyšly tři dílčí updaty, které přinesly nový Insta-Rocket mutátor (pouze dvě zbraně railgun a rocket), celkem 9 nových map, novou úroveň obtížnosti (Ultra) pro singleplayer, systém přístupových účtů ke statistikám, některé úpravy proti “kempařům”, širokou úpravu grafických efektů, textur a modelů, vylepšení AI, úpravy menu, nová rozlišení v nastavení videa, a další optimalizaci a čištění kódu. V červenci 2012 byla vydána další verze hry tentokrát s názvem Alien Arena: Reloaded.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.