Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien Arena 2010

07.05.2010
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alien Arena 2010 je multiplayerovou FPS akcí ze sci-fi prostředí. Hra je šestou v sérii her s názvem Alien Arena a upgradem jejího předchůdce, hry Alien Arena 2009. Primárně je zaměřena na multiplayer a to v následujících módech: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, All Out Assault, Deathball, Team Core Assault a Cattle Prod. Všechny módy je také možné hrát proti počítačem řízeným botům.

Ani tato verze nepřinesla žádný zásadní zvraty v hratelnosti nebo funkčnosti a vývoj se znovu orientoval na vylepšení grafické podoby, optimalizaci kódu a odstranění drobných chyb. Nejvýznamnější obsahovou změnou tak je pět nových map ve hře, zmínit lze i nové modely postav a zbraní (disruptor, beamgun) a úprava power-upů (Alien Force) a účinků některých zbraní .

K této verzi byl vydán jediný update, ale ani ten nepřinesl výrazné funkční změny, dokonce tentokrát nebyla součástí ani nová mapa a skutečně se jednalo hlavně o programové a grafické úpravy. Z funkčních změn lze zmínit snad jen omezení naváděných střel na 5 za život místo 5 na kolo. Další verze, tedy Alien Arena 2011 byla vydána až po roce a půl tedy v prosinci 2011.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.