Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alien 8

95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Alien 8 je duchovním nástupcem dřívější hry studia Ultimate Play the Game, a to Knight Lore. V této novější hře se hráč ujme role robota jménem Alien 8, jehož cílem je zajistit, aby všichni pasažéři vesmírné lodi na její cestě zůstali při kryostázi naživu a v pořádku.

Hra se tedy odehrává na vesmírné lodi a hráč pohlíží na ovládaného robota z izometrického pohledu. Musí zajistit, aby systém podpory života při kryostázi zůstal aktivní. Samotné jádro tohoto systému je tvořeno sérií okruhů různých geometrických tvarů. Naneštěstí část okruhů byla odstraněna a přemístěna mimozemšťany, kteří vtrhli na vesmírnou loď. Cílem je tedy sesbírat okruhy rozesety po lodi a vrátit je na jejich původní místo dříve, než se loď dostane na konec své cesty.

Ve hře je celkem 129 místností, ve kterých se nachází plno pastí a předmětů, kterými lze pohybovat. Před nepřátele se hráč může bránit právě posouváním různých objektů a tvořením překážek mezi ním a mimozemšťanem. Hra také vyšla pro platformy BBC Micro a MSX.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.