Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alchemia Extended Version

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.09.2009 PC
Vývojáři:
Springtail Studio
Oficiální stránky:
http://www.alchemiagame.com/
Hlavní hrdina Noses si sedí v poklidu u ohníčku, na kterém si opéká kus masa k večeři. Když tu náhle se na obloze objeví několik podivných létajících mechanických příšer a jedna z nich si udělá zálusk na Nosesovu večeři. Noses se ovšem nechce vzdát bez boje a tak hbitě vytahuje sekyrku a přesným hodem trefí zloděje do hlavy. Večeři mu to sice nezachrání, ale podaří se mu příšeru zranit natolik, že se po chvíli zřítí do nedalekého lesíka. V Nosesovi se ovšem hne svědomí, a jde se podívat, co se vlastně stalo.

Tak začíná strastiplná cesta hlavního hrdiny v point-and-click adventuře Alchemia. Hra má podobný koncept i grafický styl jako série Samorost, jedná se tedy o několik obrazovek, ve kterých musíte vyřešit daný problém, aby se hra posunula dále. Hra je vytvořena ve Flashi, a demoverzi lze hrát přímo v prohlížeči na oficiálních stránkách. Placená verze pak přidává 5 dalších levelů a 9 lokací a je samostatně spustitelná (není potřeba internetový prohlížeč). V roce 2010 vyšla v UK dokonce i krabicová verze hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.