Po opětovném dohrání nechávám původních 90 %, i když spíš z nostalgie a s přihlédnutím k tomu, že jde o budget. Oproti předchozímu dílu je to stále gigantický skok hlavně v navržení a rozmanitosti misí. Zmizely věci, co člověka vytáčely a zůstal jen prima jízdní model, zábava a vylepšená grafika. Proti předchozímu dílu zhnědla ve stylu her z let 2005-2008, ale přesto nevypadá špatně a běží lépe, než předchozí díl, navzdory dropům k 35 FPS ve čtvrti se závodním okruhem. Jezdí se i v noci, což je fajn. Dabing mě stále neuráží a snad jediné, co mě zamrzelo, je jen jeden závodní okruh, který se omrzí a oproti předchozímu dílu kratší herní doba. Stále můžu doporučit.
Tak to hlavně hrajte s volantem a s kamerou z kapoty, jinak to není ono :-)
Nevíte jyk mam udelat tu misi Ben v utajení.Když najedu na rampu tak mě to shodí.
proč je na obrázku název "Crash Time III"? není to chbička? :)
Červená hodnocení jsou u každé hry, mě spíš mrzí jen jedno jediné zelené hodnocení :-)
Zdá se mi to, nebo tu lidi dávají nízká hodnocení jen proto, že to není Áčková hra? Viz poslední komentář. Sakra, vždyť ta hra je zatraceně zábavná a o tom to snad je, ne? Pro mě to byla jasně nejzábavnější závodní hra, která mě nepustila od začátku do konce. Ale je pravda, že hodně bavit mě začala až s volantem, na klávesnici mi to nijak skvělý nepřišlo.
Tak grafika u novýho Crash Time 4 vypadá až podezřele perfektně. Tohle vyzkouším snad jen kvůli tomuhle, protože buď jsem barvoslepej, ale realisticky mi tohle příjde nejvěrnější.