Al Executo

2002

freeware

Další z mnoha klonů známého Moorhuhnů, tentokrát se ocitáte na divokém západě a již nestřílíte do slepic, nýbrž do banditů.

Tedy stejně jako v Moorhuhnu, i zde máte za úkol sestřelit co nejvíce padouchů v co nejkratším časovém limitu, čím vzdálenější bandita je, tím více bodů za něj obdržíte. Vaše nejlepší výsledky se opět budou zapisovat do tabulky "high score".

Ve hře jsou celkem 3 levely, ve kterých se podíváte do tří zcela odlišných lokací. Jsou jimi: saloon, klasické westernové městečko a indiánská vesnice v horách. Během hry vám jednou za čas na obrazovce zasvítí speciální nápis, po jehož sestřelení se můžete dostat do speciální lokace (v každém levelu jsou 2), kde si můžete nabrat nějaké ty body navíc. Po splnění každého levelu následuje přestřelka s šéfem nepřátelské bandy, pokud v přestřelce uspějete, můžete směle pokračovat do další úrovně.

Her z divokého západu není nikdy dost, a tak jsem rád i za Moorhuhn ve westernovém kabátu. Hratelnost se hodně podobá předloze, akorát zde cíle nelétají, ale vykukují z krytů a namísto jedné lokace jsou zde hned tři.

Salón, městečko i vesnice jsou hezky vyobrazeny a banditi se v nich střílí jedna báseň. Souboje s bosy jsou příjemným zpestřením, stejně jako bonusové lokace. Hra mě o moc času neobrala, ale určitě stojí za vyzkoušení.

Pro: divoký západ, hratelnost, lokace

Proti: krátké