Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aika Online

16.03.2010
17
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Aika Online je free-to-play MMORPG. V tomto fantasy světě se démon Zerecas spolčil se všemi monstry světa a chce ovládnout celou lidskou rasu. Bohyně Aika vytvořila pohádkové bytosti zvané Prans, aby pomohly lidem v boji proti Zerecasovi.

Kromě klasického plnění questů, procházení dungeonů a craftování klade Aika především důraz na PvP vlastnosti hry. Ve hře se tak dočkáte obrovských bitev mezi národy s tisícovkami hráčů najednou. Budete obléhat hrady (Castle Siege), napadat nepřátelská území se snahou získat kouzelné artefakty (Relic Wars) nebo se utkáte v klasických PvP bitvách (Battlegrounds).


Poslední diskuzní příspěvek

pokud by někdo měl zájem začít hrát pár věcí se změnilo max lvl hranice je 70 noví skilly výbava a pvp arena( Herous plaza-Battlefield)..........tak kdo se bude chtít přidat a trochu se ponořit do fantasy světa přiďte na germánii a kontaktujte Elisabetx / Arcalime / Noxi ^_^ zde si můžete stáhnout klienta http://aika.t3fun.com/Download/Client.aspx zde se dají najít nějaké informace kde je jaký drop info o tzv. pranech info o postavách a jejich skilech http://aikadatabase.com/index.php a zde si můžete naplánovat postavu http://aika-tools.6.ql.bz/skill/en/skill.html?j=wrr

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.