pokud by někdo měl zájem začít hrát pár věcí se změnilo max lvl hranice je 70 noví skilly výbava a pvp arena( Herous plaza-Battlefield)..........tak kdo se bude chtít přidat a trochu se ponořit do fantasy světa přiďte na germánii a kontaktujte Elisabetx / Arcalime / Noxi ^_^ zde si můžete stáhnout klienta http://aika.t3fun.com/Download/Client.aspx zde se dají najít nějaké informace kde je jaký drop info o tzv. pranech info o postavách a jejich skilech http://aikadatabase.com/index.php a zde si můžete naplánovat postavu http://aika-tools.6.ql.bz/skill/en/skill.html?j=wrr
Pokud má někdo problém s novým patchem je už řešení :) skuste
1.odinstalovat hru a znovu nainstalovat
2.přes auto-patc nechte ať to patchne,nebo to přepatchujte manual patchem hanbit.shinbnstar...25_132.exe ...ale jen v případě že se auto-patch nespustí
3.spuste hru ale neklikejte na obrazovku nechte to a čekejte načítání se po chvíli rozjede
4.užívejte si hru ;)
u mě to fungovalo
http://aika.t3fun.com/News/Notice_List.aspx aika global sem se můžete bezproblémů přihlásit na gpotato je uzavřený servr pro canadu a severní ameriku :) tam si můžete vytvořit akont ale už se nepřihlásíte do hry

http://aika-tools.6.ql.bz/skill/en/skill.html?j=prs# na této stránce pro případně zájemce si můžete předem rozvrhnout postavu

http://aikadatabase.com/ a zde se během hry můžete kouknout na určité věci kde se dá co získat atd..
čus lidi chtěl bych tímto oslovit všechny co hledají mmoRPG které je nějakým způsobem zajmavé a to rozhodně aika je :) hraju to už asi 2 měsíc a opravdu se mi hra velmi líbí máme tam malou komunitu CZ/SK tak bychom vás htěli pozvat aby ste se přidali k nám kontaktní nick: aLittleTiger, LittleTigerCZ,Elisabetx RevnCZ online jsme přes týden mezi 3odpoledne až přibližně 22 večer přes víkend jak kdy tak pokud chcete začít napiště nám rádi vás uvýtáme a budeme vám dělat i případné průvodce