Skvělý je editor, když se s ním naučíte. Určitě by se vám líbilo pár mých velkých map s několika protivníky.
Do kina idem niekedy na multimiliónový brak aj keď viem dopredu, že mi budú tiecť slzy po tváry z toľkej stupidity (bože naposledy tuším Adjustment Bureau) a občas mám také nutkanie aj pri PC hrách keď vidím nejakú p...inu za 10€ - ako naposledy dead space, čo je tiež každému zrejmé že to bude brak. Potom po hodine hrania sa mám samozrejme vždy chuť sfackať (a niekedy to neostane len pri chuti). Ale občas sa stane, že prekvapí aj očividný brak, naposledy tuším, ... ... Mass Effect! -- krásnych 60% -- čiže Black Screen of Death po vložení CD.
100% - dobrá hra
90% - mierne nadpriemerná hra
85% - priemer
80% - na hranici hrateľnosti
75% - veľmi zlá hra
70% - prešlo úvodné intro a hra padá v menu
65% - hra sa nedá ani nainštalovať
60% - Black Screen of Death po vložení CD
Mne teraz hlavne udrelo do očí ako tie spodné dva komentáre hovoria o Titans s povzdychom a znechutením a aj tak tomu naparili 75%. :D
Ale komentář je subjektivní a já přece nebudu spekulovat, že kdybych toho odehrál 4x tolik, tak bych tam možná našel i další změny proti původní hře. A na to, abych si všiml, že je v datadisku 5 nových národů, farmy se vylepšují samy a nové kampaně jsou 4 (?) jsem nemusel odehrát tisíce her, to jsem věděl v podstatě hned.

Po odehrání kampaně AoM:TT změny nevidím a upřímně, myslím, že kromě pár exotů, který mají potřebu řešit, jestli staví staví třetího vesničana v 1:45 a nebo 1:52 nebo kolik lidí má těžit to a tamto v čase XY, případně zda nejdřív vyzkoumat objev A nebo B žádné velké rozdíly nezaznamená spousta lidí :)

"The Conquerors to je v případě datadisku od Ensemblů dost velký kvalitativní skok dolů" viď komentár - mám dojem, že to len tak neférovo vnímaš kedže si odohral omnoho viac v AoE a potom aj malá zmena ti viac bije do očí, pričom AoM si len tak nárazovo prešiel všetky scenáre.
Možná je to jenom pocitové, ale v AoC je mnohem víc nových národů, několik kampaní, vylepšení farem ...

Pokud přináší změny do MP ok, ale to já jako hráč SP neocením, protože to ani nepoznám. A ještě je otázka, zda bych to nemusel hrát na "profi" úrovni, abych z toho měl nějaký přínos :)
A v conquerors to ako zaregistruješ keď hráš iba kampaň?
Pokud jde o MP, o kterém zřejmě mluvíš, tak možná, ale já jsem hrál jenom single kampaň a kdyby byla volně navázaná na tu z původní hry, tak bych snad ani nezaregistroval, že jde o datadisk.
Je nějaký patch/mód/způsob, jak získat rozlišení v poměru 16:9, aniž by se roztáhlo interface?