@Tulareanus (19.11.2017 00:07): Díky za reakci. Je to tak, jak píšeš. Až teď mi došlo, jak byl vlastně ten návrat na Zemi na konci hry neskutečně hořkosladký. Ten vzkaz, ve které ti vyčítají smrt všech členů posádky. A ty jsi přitom dělal jen to, co se po tobě chtělo. Krásná ukázka toho, že lidé ve vedení nemají jednoduchý život, pokud je nad nimi někdo další. Chudák holka si s sebou ponese trauma, všichni ji budou odsuzovat a nesnášet. A ona přitom dokázala přežít úplně sama v rozbité stanici, v kritické situaci se nesesypala a vrátila se bezpečně na zem. Brrr, to je hnus.
[neexistující komentář]: Čo sa týka konca, čo si napísal v spoileri: nemyslím si, že šlo o zápornú postavu. Velenie jej dýchalo na krk a okrem toho posádka už bola nevrlá, lebo misia šla pomaly a všetci chceli ísť domov, lebo deadline sa posúval oproti pôvodnému plánu. No a postava ako veliteľka to chcela urýchliť, ale nastavili sa príliš riskantne oproti slnku a stanica to nevydržala.