Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aces of the Deep

Command: Aces of the Deep

83
3 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > námořní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1994 PC
Vývojáři:
Dynamix
Aces of the Deep je ponorkový simulátor slavných německých U-Boat.

Ve hře lze nastavit téměř cokoliv - od období války, přes typ ponorky, klimatické podmínky, reálnost, či místo konfliktu. Kromě cvičných misí a předem připravených scénářů, do kterých můžete rovnou skočit, hra samozřejmě nabízí kompletní tažení od prvních námořních bojů v roce 1939 až po závěrečné běsnění v roce 1945. Hráč začíná jako kapitán přidělený pro hlídkové plavby po severním moři a během války se vypracuje až na stíhací eso, které bude postrachem celého Atlantiku, a za to může být odměněn až Norimberským procesem a šibenicí.

Samozřejmě s vaší důstojnickou kariérou naplno souvisí i rozvoj válečné techniky, získávání stále lepších ponorek a tím se zvyšuje i obtížnost misí, kdy jste ze začátku války mohli s přehledem ničit nechráněné lodě a postupem času budete stále více potkávat mohutné konvoje, doprovázené torpédoborci, letadlovými loděmi a křižníky.

Hra se vyznačuje snadným ovládáním, širokou paletou možností, autentickými zvukovými efekty a detailní grafikou, díky čemu svého času neměl Aces of the Deep konkurenci.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.