Abandoned Places 2

1993

Abandoned Places 2 je pokračování RPG Abandoned Places: A Time for Heroes, které ale oproti svému předchůdci vyšlo jen na Amigu. Stejně jako první díl, i zde se jedná o klasický krokovací dungeon ve stylu Eye of the Beholder nebo Black Crypt.

Hráč se ve hře ujímá skupiny čtyř dobrodruhů, jejichž úkolem je zachránit království Kalynthia před zlým Pendugmalhem, stvořitelem Bronakha z prvního dílu. Při tvorbě družiny si hráč může vybrat ze čtyř povolání (válečník, nekromancer, zaklínač a čaroděj), případně importovat družinu z předchozí hry.

Oproti známějším představitelům žánru dungeon trpěl Abandoned Places 2 zjednodušeními co se týče jistých herních prvků, jako interakce či práce s inventářem.

@Ringo (10.11.2021 13:47): Páčilo, páčilo :)

Mám zaliknutú diskusiu pre hry v nadstavení mám nadstavené,v Sekcii Sledované/Upřednostnit ale aj kedto prepnem na Nezohledňovať, nič sa tým nezmení.

ALE je pravda, že táto hra je len na Amigu a ja som si nechal sledovať len PC hry, tak ktovie, či toto na to nemá vplyv.

@Richmond (10.11.2021 13:57): Vďaka, tá vyzerá zaujímavo :)