Tahle adventura opravdu vůbec není tak špatná a je to ve skutečnosti na poměry adventur zajímavý narativní experiment, navíc s morálně diskutabilním hrdinou. Aby byla úspěšnější, tak by nicméně měla být delší a hlavní hrdina by po třetím aktu (který by měly rozvíjet určitě alespoň ještě dva) měl projít ještě větší proměnou - k horšímu. Také by měl být více vykreslen jeho intimní život. Hra by pak měla větší hloubku a obecně by se ještě více přiblížila románovosti (o kterou autoři zjevně usilovali). Jinak je tohle cesta, jak tvořit zajímavé adventury bez lpění na hádankách nebo limitů walking simulátorů. Snad se o něco podobného v budoucnu někdo zase pokusí.
@Red (20.01.2019 23:10): No já bych nerad, aby pak z toho byl někdo zklamaný, je asi jasné, že od té hry nelze čekat nic převratného. Hodnocení jsem záměrně nastřelil, protože 65% nebo kolik to mělo, je podle mě málo. A já opravdu nenacházím nic, co by se mi na té hře nelíbilo. Ale nebude to pro každýho (i když možná je to pro svou obtížnosti na druhou stranu jedna z nejpřístupnějších adventur), to je pro takový taťky od rodin, veterány který nemusej žádný výzvy ani hardcore řežby, prostě pro lidi, který si u toho večer v klidu chtěj posrkat čaj, kafe či cokoli jinýho a udělat si pohoda, a hlavně teda pro milovníky starejch adventur jako jsem já. :-)