Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

911 Operator - Search & Rescue

26.07.2018
25.06.2019
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Vypátrej & Zachraň je čtvrtá stáhnutelná expanze k základní hře 911 Operator. Její součástí jsou tradičně nové telefonáty s mimořádnými událostmi a nová porce obsahu.

Dispečer tísňové linky IZS bude tentokrát, s patřičným klidem a rozvahou, poskytovat pomoc při pátrání po pohřešovaných i unesených osobách, či organizovat hon na kriminálníky, kteří se vyhýbají nástupu výkonu trestu. Dále sirény budou řinčet u požáru detroitského skladiště se zábavní pyrotechnikou, jež rozpoutala ohnivé peklo. Zároveň se rovněž vypravíme na druhou stranu zeměkoule k Eskymákům, do aljašského města Anchorage, které decimuje hustá sněhová bouře. Nulová viditelnost, tisíce lidí bez proudu, pozemní komunikace ve špatně sjízdném stavu a slabý signál – na řadu přichází notná dávka improvizace.

Arzenál vybavení a vozovou flotilu posílily bezpilotní drony, termokamery, night vision brýle, záchranné vesty SAR, vrtulník ze služby SAR (Search and Rescue), terénní vozidlo pick-up a závěsný bambi vak s hasební směsí, jehož úkolem je krotit plameny z výšky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.