Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

80 Days: Around the World Adventure

Cesta kolem světa za 80 dní, 80 Days

13.12.2005
70
36 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dobrodružná adventura na motiv románu Julesa Verna odehrávající se v roce 1899. Oliver Lavisheart, dobrodruh z Anglie, se rozhodl, že pomůže svému strýci Mathewovi vyhrát neuvěřitelnou sázku - objet celý svět za méně než 80 dní. Oliver se tak vydává ve stopách Philease Fogga na cestu z Londýna přes Egypt, Indii, Japonsko, Ameriku a nakonec opět zpět přes Atlantik do Londýna (mapa jeho trasy).

Budete se pohybovat v trojrozměrném prostředí v reálném čase, jako v klasické novodobé 3D adventuře (podobně jako třeba v Broken Sword: The Sleeping Dragon). V průběhu svého dobrodružství se budete muset starat o čas, peníze, odpočinek a jídlo, můžete mluvit s ostatními postavami, běhat, skákat, lézt, předstírat spánek, jíst a dokonce i dávat úplatky. Máte možnost si vybrat úroveň obtížnosti: od výletníka až po lupiče, vyzkoušíte si používání různých dopravních prostředků, od slonů až po vzducholoď.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Jakožto fanouška cesty kolem světa za 80 dní mě tato hra zaujala, a skutečně mě bavila. Zábavná byla i možnost kupování vozítek, a prozkoumávání do detailu propracovaných měst.

Pro: cena, grafické zpracování, příběh, postavy

Proti: nic

+2 +4 −2