Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7th Legion

66
5 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1997 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Ve vzdálené budoucnosti se Země, v té době už dobře technologicky vybavená, dostává před palčivý problém. Planeta je přelidněná a znečištěná natolik, že je více než jistá kolosální katastrofa. Jediným řešením je evakuace obyvatelstva do kolonií. Lidí je ale tolik, že přepravní kapacita nestačí, a tak se pořádá loterie o cestu ze Země. Jak už to bývá, díky úplatkům dostanou přednost bohatí a mocní a obyčejné obyvatelstvo zůstává. O několik stovek let později se Země začíná uklidňovat, po hrozivém ničení přežilo jen zlomek původní populace. Území si rozdělí sedm vojenských organizací - legií. Pouze v legendách se vypráví o Vyvolených, kteří se mají jednou vrátit na Zemi. Nadešel však čas, a oni se opravdu vrátili. A chtějí zpět to, co opustili. Sedm legií musí spojit své síly v boji proti nenáviděnému nepříteli.

7th Legion je real-time strategie soustředící se hlavně na boj. Je pouze na hráči, zdali bude chtít hrát za pozemšťany nebo za navrátilce z vesmíru. Žádné těžení se nekoná, peníze dostáváte v závislosti na své hodnosti. Zajímavostí jsou bojové karty, pět z nich se vám náhodně generují na začátku mise. Celkově je jich přes padesát a dokáží seslat různorodá kouzla, jako jsou zrychlení, neviditelnost, prokletí, apokalypsa a podobně. Na bojištích můžete najít různé power-upy, přidávající bonusy tomu, kdo je sebral.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.