Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7th Dragon 2020

23.11.2011
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V druhém díle série 7th Dragon se, jak již název napovídá, přesouváme z fantasy středověku do moderního Tokia budoucnosti a také vývojáři opouští handheld Nintendo DS.

Ani v roce 2020 to lidé nemají jednoduché. Svůj boj s draky stále nevyhráli a ti tak na zemi začali šířit zhoubnou květinu Flowaro. Ta mění živé tvory v monstra a pro samotné lidi je silně jedovatá. Japonsko tak na tuhle hrozbu reaguje vytvořením organizace Murakumo, která sdružuje lovce draků a právě jedním z takových lovců jste i vy, jako člen lovecké skupiny Unit 13.

Ačkoliv je hra tentokrát již plně 3D, hratelnost zůstává zachována a stále tak jde o tahové party-based RPG. Své parťaky si můžete složit na základě pěti různých povolání, které nyní reflektují časové zasazení a lze jich mít v partě až tři najednou. Lehce matoucí je příběhový posun, jelikož 2020 byl zprvu plánován jako spin-off a až později se z něj stal plnohodnotný sequel k původnímu dílu, ač zůstala jistá "polovičatost" vedlejšího dílu. Počet nepřátel byl značně zredukován, stejně jako tvorba postav a počet povolání či skinů.

Stejně jako v případě první hry, ani 2020 nevyšlo na západním trhu a série pokračuje dílem 7th Dragon 2020-II, opět pouze v Japonsku.


Poslední diskuzní příspěvek

@Fritol (04.11.2019 16:32): Ja hral jedničku, samo přes emulátor, a bavila mě. On to je v principu dungeon , jen chybí ten fps pohled při průzkumu.
Mě se líbila hudba, design nepřátel i postav a takový lehky HC přístup. I kdyz tezko rict jestli bych se pouštěl do dvojky, i když je prelozena.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.