Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7th Dragon

05.03.2009
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Lidé ve světě Eden to mají těžké, jelikož v něm představují menšinu, která má blízko vyhynutí. A mohou za to vládci tohoto světa, tedy mocní draci tvořící většinu obyvatel Edenu. Lidé jsou tak vystaveni neustálému boji a nic jiného jim vlastně ani nezbývá. Pokud totiž nebudou s draky bojovat, jejich zánik na sebe nenechá dlouho čekat.

7th Dragon je klasické party-based JRPG připomínající éru RPG her z konzole SNES. Jakožto člen skupiny lovců draků si hráč může vytvořit vlastní postavu a přiřadit jí jedno ze sedmi dostupných povolání. Svou partu pak lze tvořit v cechu lovců, přičemž každý člen může mít své unikátní dovednosti a vzájemně se doplňovat. Celkový počet je omezen na 16 charakterů. Souboje probíhají v tahové formě a zatím co většina hry je z top-down pohledu, samotné souboje probíhají na vlastní obrazovce.

Hra ani přes svůj komerční úspěch nikdy nevyšla mimo Japonsko. K dispozici je však amatérská anglická lokalizace. V sérii následoval díl 7th Dragon 2020 pro handheld PSP.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.