Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7th Dragon 2020-II

18.04.2013
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V přímém pokračování 7th Dragon 2020 zavítáme do Tokia rok po událostech z předešlého dílu, tedy do roku 2021. Lovecká skupina Unit 13 je tentokrát povolána vypořádat se s monstry v Tokyo Sky Tower, kde se následně objeví portál a Japonsko je tak znovu vystaveno útoku draků. Do všeho se navíc připlete americká vojenská jednotka SECT 11, která má pomoci při boji s draky, ovšem jejich úmysly nejsou vždy takové, jaké se zdají býti...

Hratelnost se výrazně neliší od svého předchůdce a stále tak máte možnost vytvořit si svoji partu lovců, se kterou se pustíte do tahových party-based soubojů. Výraznou novinkou je podstatně rozšířená možnost tvorby postav, kde nově najdeme i novou rasu Lucier, která bojovala s draky v dávné minulosti a nyní byla oživena. Rozšířen byl i počet skinů či voice actingu a k základním povoláním se nově přidává popovou hudbou inspirovaný Idol. Hudební třešničkou na dortu je i NPC v podobě Hatsune Miku, kdy po její záchraně lze změnit doprovodnou hudbu.

Stejně jako předešlé díly, ani 2020-II nezavítalo na západní trh. První hrou s oficiální anglickou lokalizací se tak stal až závěrečný díl série 7th Dragon III Code: VFD pro Nintendo 3DS.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.