7th Dragon III Code: VFD

12.07.2016

Čtvrtý a zároveň poslední díl série 7th Dragon se vrací na handheld od Nintenda a co víc, poprvé sérii dostal i oficiální anglickou lokalizaci. Vývoj si tentokrát vzalo na starost interní studio vydavatele Sega, ovšem část původních vývojářů z Imageepoch přiložilo ruku k dílu.

Roku 2100 svůj boj s draky lidstvo stále nevyhrálo a boj se blíží do finální fáze. Videoherní společnost Nodens Enterprises se snaží zastavit příchod té nejničivější dračí formy a nejmocnějšího z nich, nazývaného 7th Dragon: VFD. Technologický postup umožnil lidem trénovat ve VR, aby se z nich stali lovci draků a co víc, Nodens se podaří najít způsob, jak cestovat časem a zabránit zkáze.

Jak již příběh napovídá, tentokrát hráč se svou skupinou lovců bude cestovat z přítomnosti do minulosti i budoucnosti a odkrývat časovou spojitost a tajemství True Dragon. Stále jde o party-based tahové RPG s důrazem na tvorbu skupiny. Upravitelný je vzhled, voice acting a samozřejmě i bojové schopnosti na základě osmi dostupných povolání. Postavy však nejsou jedinou upravitelnou položkou a dle svého si můžete přizpůsobit i svou domovskou základnu a vybavit ji tak třeba kočičí kavárnou.

@Fritol (05.11.2019 23:20): Tak SMT tam bude, az skonci ta saskarna kolem Persony a udelaji si v Atlusu milostive cas :)

Ja ocekaval pri koupi Switche ze se dockam Etrian Odyssey a i to SMT Strange Journey Redux tam mohli dat. Ale ono ne, porad to cpou na 3DS.

Ja je nehejtim jen je nemam moc rad a jsem rad ze jsi taktni a neposles me hned nekam :)