Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

51 Worldwide Games

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics, Worldwide Collection of 51 Games

05.06.2020
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

51 Worldwide Games (v Americe známá pod názvem Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics) je kompilace společenských her pro hybridní konzoli Nintendo Switch, navazující na kompilaci 42 All-Time Classics z Nintendo DS. I přes název nabízí celkem 52 her, mezi které se řadí jak deskové hry jako Člověče, nezlob se, evropská i čínská dáma, šachy nebo backgammon, karetní hry jako blackjack nebo poker Texas hold em', ale dokonce i zjednodušené varianty sportů jako golf, bowling, vzdušný hokej, stolní fotbal, tenis, curling či box.

Vybrané minihry lze kromě gamepadu ovládat i pomocí pohybového ovládání s využitím Joyconů. Kromě singleplayeru proti počítačem ovládaným protivníkům lze všechny hry hrát i v multiplayeru, a to jak na jedné konzoli, tak přes lokální síť nebo online s přáteli i proti náhodným hráčům z celého světa. Vybrané minihry lze hrát i v takzvaném Mosaic Mode, v němž vedle sebe lze položit několik konzolí Nintendo Switch a vytvořit tak větší hrací plochu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.