Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

42 All-Time Classics

Clubhouse Games, Daredemo Asobi Taizen, Wi-Fi Taiou: International Daredemo Asobi Taizen

29.09.2006
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

42 All-Time Classics (v Americe známá pod názvem Clubhouse Games) je kompilace různých společenských her v digitální formě. Jak už název napovídá, her je v nabídce celkem 42 a patří mezi ně například bowling, šipky, kulečník, domino, šibenice, karetní hry jako Texas hold'em poker, bridž, blackjack nebo srdce nebo třeba deskové hry jako šachy, dáma, backgammon či šógi. Nechybí ani hry pro jednoho hráče jako pasiáns.

Všechny hry jdou hrát v singleplayeru proti počítačem ovládaným oponentům. Celkem jsou v nabídce tři režimy, kde lze kromě obligátní volné hry zvolit takzvaný režim Stamp, v němž hráč hrami prochází v daném pořadí a podle obtížností získává odměnou nálepky, a režim Mission, obsahující sadu úkolů ve vybraných hrách. Nechybí však ani multiplayer, v němž lze hrát 35 z 42 her, a to až v osmi hráčích lokálně i online s využitím služby Nintendo Wi-Fi Connection.

Hra se dočkala následníka jménem 51 Worldwide Games pro hybridní konzoli Nintendo Switch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.