Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

50 Years

26.05.2017
58
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jak název napovídá, nezávislá fantasy strategie 50 Years staví hráče na padesát let do role vůdce malé říše. K vládnutí je k dispozici 10 historických národů. Přes jednoduché rozhraní hráč zajišťuje zdroje: zlato, dřevo, jídlo a víru. Zásadně se projevuje počet rolníků, kteří každé kolo/rok vydělávají zlato. Za suroviny se pak dále buduje vojenské zázemí a rekrutuje vojsko samotné, včetně několika mytologických monster. Víra slouží nejen jako surovina pro nákup posvěcených jednotek, ale i jako zkušenostní body. Při dosažení nové úrovně má pak hráč na výběr ze stromu specializací nabízejícího 25 různých bonusů.

Cílem 50 Years je ubránit se nepravidelným útokům nepřátel a nasbírat vojsko schopné rozhodnout válku v posledním roku. Souboje probíhají automaticky, přičemž můžete některé bojové efekty aktivovat před bitvou, například povolat do boje milici za cenu snížení produkce. Jedna hra obvykle trvá maximálně pár desítek minut bez možnosti savu. Kromě základních pěti obtížností můžete vyzkoušet 8 scénářů pozměňující některé herní prvky, jako cenu či úplnou dostupnost některých jednotek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.