Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

30XX

09.08.2023
01.09.2023
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Pokračování pestrobarevné roguelite plošinovky 20XX zavede hráče o tisíc let po událostech předchozího dílu. Staří známí hrdinové Ace a Nina se probouzejí do světa, ve kterém lidstvo ztratilo vůli vydat se ke hvězdám a planeta se pod dohledem umělé inteligence stala moderním vězením. Protagonisté se rozhodnout s tím něco udělat a vydají se zachránit to, co se zachránit dá.

Podobně jako předchůdce se i v případě 30XX jedná o kombinaci akční plošinovky ve stylu série Mega Man X a roguelite mechanik, hratelnost je tudíž založena na přesném platformingu a svižné akci. Přítomná je i permadeath a úrovně jsou s každým pokusem jinak poskládané. Obě postavy, navzájem se lišící stylem boje i unikátními dovednostmi, však náhodně získávají celou řadu unikátních power-upů, díky nimž se jednotlivé průchody hrou odlišují. K dispozici je nově Mega Mode, který vystřihne permadeath a na začátku vygeneruje neměnný level, který má hráč možnost projít opakovaně bez ztráty nabytých schopností a progresu. K dispozici je kooperativní multiplayer (online i lokální) a robustní grafický editor umožňující navrhnout si vlastní úrovně a ty následně sdílet s ostatními.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.