Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1993 Space Machine

Shenandoah: Daughter of the Stars

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.03.2016 PC
Vývojáři:
Modesty
Oficiální stránky:
http://www.1993game.com
Ke konci vesmírných válek docházelo k častému rabování. Jedna zvláště obávaná skupina žoldáků, kterou vedl plukovník Nestor, získala do své moci zařízení Space Machine, které dokáže neobyvatelné planety přeměnit na obyvatelné. Díky tomu nyní Nestor velí obrovské armádě, jež je hrozbou pro celý vesmír. Váš úkol je tedy jasný, musíte ukořistit vzácné zařízení a navrátit jej do správných rukou.

Na své cestě proletíte s jednou z deseti vesmírných lodí třinácti úrovněmi, potkáte téměř 100 druhů nepřátel a deset bossů, proti kterým budete moci použít pětadvacet různých zbraní. K dispozici je také štít, který lze nastavit proti směru útoku a při zásazích se postupně zmenšuje. Hra nabízí i kooperativní multiplayer až pro čtyři hráče.

Arkáda 1993 Space Machine měla být původně vydána jako Shenandoah: Daughter of the Stars (1993) na konzoli Amiga 500, ale kvůli neshodám mezi členy vývojářského týmu a díky náhodném nálezu kódu hra přece jen po 23 letech vyšla.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.