Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

19 Part One: Boot Camp

Mark Greenshields •  Joe Booth •  Paul Laidlaw (Spectrum) •  Tony Warriner (Spectrum)
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hráč se v této hře ocitne v roli mladého vojáka, který byl rekrutován do armády během války ve Vietnamu. Nejprve ovšem musím projít tvrdým výcvikovým táborem, aby mohl být nasazen do ostré akce. Hra je rozdělena do čtyř menších her (miniher) různých žánrů.

První částí je překážkový běh. V něm hráč ovládá vojáka a běží s ním vpřed. Když se blíží k překážce, tak musí akčním tlačítkem nabrat potřebnou sílu a uvolněním tlačítka na správném místě před překážkou se provede skok přes ní.

Dalším cvičením je střelnice, ve které voják prokáže svoji schopnost přesné střelby. Postupně se objevují modely nepřátelských vojáků, které musí střelit a zároveň si musí dávat pozor na figuríny žen a dětí. Za zastřelení nepřítele hráč obdrží 50 bodů, ale za střelbu do ženy či dítěte je mu strženo 1000 bodů.

Třetí částí je řízení motorového vozidla. Hráč ovládá džíp, který vidí pohledem umístěným za a nad ním, a musí se vyhýbat překážkám na cestě. Naopak má možnost sbírat bedny s municí či plechovky s jídlem a získat za to body navíc.

Poslední částí je souboj jeden na jednoho, ve kterém se hráč pokouší porazit pomocí kopů a úderů pěstí svého nadřízeného, a to v časovém limitu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.